تبلیغات
. - معرفی نرم افزاری برای تبدیل PDF به Word
.
-::دلگیرم ازاین شهرسرد::-

۶۰۰ فایل PDF (به حجم ۲۵۰ مگابایت و به زبانهای انگلیسی، فرانسوی و اسپانیولی)، قسمتی از منابع رساله دکترایم را تشکیل می دهند. دیروز مطالعه بخشی از منابع رساله را به پایان بردم و قرار است از فردا اول ژوئیه، این فایل های PDF را مطالعه کنم.

خاصیت و خوبی فایل PDF، در پرینت گرفتن است. اما من که نمی خواهم این همه فایل را پرینت بگیریم و از دیگر سوی، خواندن از روی اکران رایانه را بر خواندن از روی کاغذ ترجیح می دهم، برای آسودگی بیشتر در مطالعه آنها، باید فکری به حال مناسبتر کردن محیطشان می کردم. به این منظور، تصمیم به تبدیل این فایل ها به Word گرفتم. زیرا در محیط Word، کار راحتتر است و دست برای ویرایش بازتر. بدین ترتیب، امروز وقتم را اختصاص دادم به تبدیل ۶۰۰ فایل PDF مذکور به Word.

برای تبدیل فایل های PDF به Word، نرم افزار Sold PDF Converter  را بر دیگر نرم افزارها ترجیح دادم. کارش عالی است! برخلاف بسیاری از نرم افزاهای رایج که در تبدیل PDF به Word، همه چیز متن را به هم میریزند، این نرم افزار خصوصیات و فرمت متن را عینا نگه می دارد و لذا متن PDF عینا تبدیل می شود و شما دردسری از حیث تلف شدن مدت زیادی از وقتتان برای ویرایش متن تبدیل شده نخواهید داشت.

البته ایراد این نرم افزار در عدم تبدیل متون عربی و فارسی است.

برای کسانی که می خواهند فایل های PDF انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیولی و … را به Word تبدیل کنند، این نرم افزار را توصیه می کنم.

برای دانلود این نرم افزار و آزمودن آن برای ۱۵ روز، دو راه حل دارید:

Self-Extracting Executable File این فایل کامل نرم افزار است و ۱۵.۵ مگابایت حجم دارد.

Download Manager  این فایل اجرائی است و تنها ۱۳۳ کیلو حجم دارد. می توانید آنرا دانلود کنید و از طریق نصب آن در رایانه تان، آنچه برای نصب لازم باشد به تدریج دانلود می کند.

و آخر آنکه:

۱)اگر می خواهید نسخه آزمایشی را به نسخه دائمی و ثبت شده تبدیل کنید تا بتوانید از تمام امکانات این نرم افزار بهره مند شوید، به من خبر دهید تا شماره سریال خود را برای شما بفرستم.

۲) برای مشاهده جدول مقایسه ای نسخه های منتشر شده این نرم افزار ، اینجا را ببینید.

۳) این هم چند نمونه کار، در سایت نرم افزار:

  

  

  

۴) اگر دنبال نرم افزاری حرفه ای تر می گردید، اسکن سافت را ببینید، کیفیت بهتر و نیز قابلیت تبدیل متون اسکن شده، البته زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند.

۵) اگر فایل پی دی اف دارای پسورد است، ابتدا باید از یک نرم افزار برای باز کردن پسورد آن استفاده کرد و آنگاه آنرا تبدیل کرد. برای دانلود رمزشکن پی دی اف اینجا را کلیک کنید.

طبقه بندی: عمومی، 

نوشته شده در تاريخ سه شنبه 5 تیر 1386 توسط پسردل شكسته
درباره وبلاگ

جستجو

آرشيو مطالب

آخرين مطالب

نويسندگان

موضوعات

نظر سنجي

پيوند ها

پيوندهاي روزانه

آمار سايت